O nás a naší firmě

MOTOBIKES s.r.o.

Motocykly – současný fenomén dnešní doby, který dokáže chytit mladé kluky i „usedlejší“ seniory. Motobikes s.r.o. nabízí prodej dovezených motocyklů všech objemových kategorií již od roku 1997. Jsme jedna z nejdéle obchodujících firem s motocykly všech předních motocyklových značek a výrobců ve východočeském regionu.

V současnosti jsme otevřeli zcela nové a komplexní středisko moto-prodeje a servisu pro motorky na okraji Chrudimi. Na více jak 500 m2 je připravena prodejna motocyklů, motocyklového příslušenství - motocyklové náhradní díly, motocyklový servis, výkonnostní brzda, pneuservis a v neposlední řadě i oblečení a přileb.

Výběr nabízíme ze značek Aprilia, Benelli, BMW, Cagiva, Gilera, Ducati, Harley-Davidson, Honda, Husqvarna, Jawa, Kawasaki, KTM, Moto Guzzi, Piaggio, Suzuki, Triumph, Yamaha a další.

Vše záleží na přání zákazníka, o který typ motorky má zájem. Provádíme poradenskou a diagnostickou činnost s cílem, aby spokojení „motorkáři“ se k nám vraceli nejenom pro náhradní díly nebo do servisu, ale také vyměňovat si své zkušenosti, postřehy a zážitky z motocyklového života.

Navštivte náší prodejnu MOTOBIKES s.r.o.

Chcete si prohlédnout poslední dovezené a nabízené motocykly vyšších objemů nebo hledáte pro své motorkářské začátky ekonomicky přijatelnou mašinu? Navštivte náš elektronický nebo i kamenný obchod.

Více jak sáhodlouhé popisy naší nabídky strojů nebo činnosti servisu a prodejny, je výstižnější prohlédnout si naši nabídku v galerii nabízených typů a značek motocyklů a následně se na vlastní oči přesvědčit o kvalitách vámi vybraného stroje přímo v našem areálu MOTOBIKES s.r.o., Bylany 135 u Chrudimi - Pardubický kraj.


Yamaha TDM 900

r.v. 2002
73 000 Kč

Yamaha XVS 1300 A Midnight Star Black

r.v. 2014
194 000 Kč

Yamaha MT 10

r.v. 2017
269 000 Kč

Suzuki GSX-S 1000

r.v. 2016
219 000 Kč