O nás a naší firmě

MOTOBIKES s.r.o.

Motocykly – současný fenomén dnešní doby, který dokáže chytit mladé kluky i „usedlejší“ seniory. Motobikes s.r.o. nabízí prodej dovezených motocyklů všech objemových kategorií již od roku 1997. Jsme jedna z nejdéle obchodujících firem s motocykly všech předních motocyklových značek a výrobců ve východočeském regionu.

V současnosti jsme otevřeli zcela nové a komplexní středisko moto-prodeje a servisu pro motorky na okraji Chrudimi. Na více jak 500 m2 je připravena prodejna motocyklů, motocyklového příslušenství - motocyklové náhradní díly, motocyklový servis, výkonnostní brzda, pneuservis a v neposlední řadě i oblečení a přileb.

Výběr nabízíme ze značek Aprilia, Benelli, BMW, Cagiva, Gilera, Ducati, Harley-Davidson, Honda, Husqvarna, Jawa, Kawasaki, KTM, Moto Guzzi, Piaggio, Suzuki, Triumph, Yamaha a další.

Vše záleží na přání zákazníka, o který typ motorky má zájem. Provádíme poradenskou a diagnostickou činnost s cílem, aby spokojení „motorkáři“ se k nám vraceli nejenom pro náhradní díly nebo do servisu, ale také vyměňovat si své zkušenosti, postřehy a zážitky z motocyklového života.

Navštivte náší prodejnu MOTOBIKES s.r.o.

Chcete si prohlédnout poslední dovezené a nabízené motocykly vyšších objemů nebo hledáte pro své motorkářské začátky ekonomicky přijatelnou mašinu? Navštivte náš elektronický nebo i kamenný obchod.

Více jak sáhodlouhé popisy naší nabídky strojů nebo činnosti servisu a prodejny, je výstižnější prohlédnout si naši nabídku v galerii nabízených typů a značek motocyklů a následně se na vlastní oči přesvědčit o kvalitách vámi vybraného stroje přímo v našem areálu MOTOBIKES s.r.o., Bylany 135 u Chrudimi - Pardubický kraj.


Yamaha YZF R6

r.v. 2005
86 000 Kč

Yamaha XVS 650 DragStar

r.v. 1997
86 000 Kč

Honda VF 1000 F2

r.v. 1985
50 000 Kč

KTM 690 Enduro Rally Raid

r.v. 2008
159 000 Kč

Ducati Multistrada 1200 Enduro

r.v. 2017
399 000 Kč