Novinka

Royal Enfield Bullet 500 Trials Works Replica 500 - odpočet DPH

Katalogové číslo: 350
Rok výroby: 2020
Najeto: 3141 km
Objem: 500 ccm
Výkon: 20 kW
Dostupnost: Skladem
Stav: Perfektní
STK do: 11.2026
Původ: CZ
VIN: 2 - CARDETECT
VIN: ME3CKEJT5LK019770
189000
Cena 189 000 Kč
(možnost odpočtu DPH)

Popis

Royal Enfield Bullet Trials Works Replica 500 | 2020 | TOP STAV | ZARD |

Nabízíme k prodeji výjimečný motocykl Royal Enfield Bullet Trials Works Replica 500, jednu z posledních vyrobených pětistovek značky Royal Enfield. Model Trials vzdává hold továrním soutěžním speciálům z 50. let a dnes patří mezi nejvyhledávanější moderní klasiky značky.

Motocykl byl od nového registrován na společnost Motobikes s. r.o. a měl pouze jednoho majitele. Jedná se o mimořádně zachovalý stroj, který byl používán pouze výjimečně. Každý rok absolvoval servisní výměnu oleje a krátkou kondiční projížďku. Stav odpovídá pečlivě udržovanému sběratelskému motocyklu.

Výbava

výfukový svod bez katu, výfuková koncovka ZARD + kompletní původní výfukový systém

doplňkové sedadlo s gelovou vložkou  + původní

kryt hrazdy řídítek, mřížka předního světla

hliníkový kryt motoru

doplňkové hliníkové homologované směrové ukazatele

vstřikování EFI

dvoukanálové ABS

originální dokumentace

možnost odpočtu DPH, cena bez DPH - 156 198,- Kč

Technické údaje

rok první registrace: 23. 11. 2020

motor: jednoválec 499 cm³ EFI

výkon: 20,3 kW

převodovka: 5 stupňů

chlazení vzduchem

hmotnost cca 192 kg

nádrž 13,5 l

Pro koho je motocykl určen? Pokud hledáte obyčejnou Bullet 500, není to tento motocykl. Pokud hledáte sběratelský Royal Enfield, který už se nikdy nebude vyrábět a jeho hodnota bude do budoucna spíše růst, právě jste ho našli. Motocykl je připraven ihned k odběru v Motobikes Bylany.

Příběh motocyklu

Royal Enfield Bullet Trials Works Replica 500 vznikl jako pocta legendárnímu továrnímu jezdci Johnnymu Brittainovi, který v 50. letech dovedl motocykly Royal Enfield k vítězstvím v prestižních soutěžích International Six Days Trial a Scottish Six Days Trial. Model navazuje na slavnou éru britských trialových speciálů a spojuje jejich nezaměnitelný vzhled s modernější technikou, jako je elektronické vstřikování paliva a dvoukanálové ABS.

Díky charakteristickému stříbrnému lakování, červenému rámu, drátěným kolům, množství chromovaných detailů a originálním trialovým doplňkům patří mezi nejvýraznější motocykly, které Royal Enfield v posledních letech vyrobil. Je to motocykl, který přitahuje pozornost všude, kde se objeví.

Model Trials 500 byl zároveň jedním z posledních motocyklů vybavených legendárním jednoválcovým motorem UCE 499 cm³, jenž se stal symbolem novodobé renesance značky Royal Enfield. Právě tato skutečnost z něj dnes činí vyhledávaný sběratelský motocykl mezi fanoušky značky po celém světě.

Neprodáváme jen motocykl. Nabízíme kus historie značky Royal Enfield – jednu z posledních pětistovek, která připomíná zlatou éru britských trialových soutěží. Takové motocykly mají charakter, duši a potenciál stát se ceněným sběratelským kusem.

Výbava

Laděný výfuk, Nosič

Poznámky

Od prvního majitele, Nehavarované, Servisní knížka, TOP stav, Bez dalších investic

Dokumenty ke stažení

Potřebujete formuláře k úvěru, registraci, plnou moc nebo reklamační řád? Vše najdete zde ke stažení

Kontaktujte nás

Motobikes s.r.o.
Bylany 147, 538 01 Bylany

Email: info@motobikes.cz

Telefony:
+420 608 343 455 (Petr Trsek)
+420 775 343 458 (Pavel Trsek)
Servis
Zařídíme kompletní servis motorky
Věrnostní sleva
Věrnostní sleva na služby
Vybavení
Široký výběr vybavení na motorku

Služby navíc

Při koupi motocyklu nabízíme sjednání: