O nás

MOTOBIKES s.r.o. - bazar ojetých motocyklů a prodej nových

Motocykly – fenomén dnešní doby, který dokáže chytit mladé kluky i „usedlejší“ seniory. Motobikes s.r.o. nabízí prodej dovezených motocyklů všech objemových kategorií již od roku 1997. Jsme jedna z nejdéle obchodujících firem s motocykly všech předních motocyklových značek a výrobců ve východočeském regionu.

Zveme Vás do komplexního střediska moto-prodeje a servisu pro motorky na okraji Chrudimi. Na více jak 500 m2 je připravena prodejna motocyklů, motocyklového příslušenství - motocyklové náhradní díly, motocyklový servis, výkonnostní brzda, pneuservis a v neposlední řadě i oblečení a přileb.

Výběr nabízíme ze značek Aprilia, Benelli, BMW, Cagiva, Gilera, Ducati, Harley-Davidson, Honda, Husqvarna, Jawa, Kawasaki, KTM, Moto Guzzi, Piaggio, Suzuki, Triumph, Yamaha a dalších.

Vše záleží na přání zákazníka, o který typ motorky má zájem. Provádíme poradenskou a diagnostickou činnost s cílem, aby se k nám spokojení „motorkáři“ vraceli nejenom pro náhradní díly nebo do servisu, ale také vyměňovat si své zkušenosti, postřehy a zážitky z motocyklového života.

Navštivte naší prodejnu MOTOBIKES s.r.o.

Chcete si prohlédnout poslední dovezené a nabízené motocykly vyšších objemů nebo hledáte pro své motorkářské začátky ekonomicky přijatelnou mašinu? 

Prohlédněte si naši nabídku nabízených typů a značek motocyklů a následně se na vlastní oči příjeďte přesvědčit o kvalitách Vámi vybraného stroje přímo v našem areálu MOTOBIKES s.r.o., Bylany 135 u Chrudimi - Pardubický kraj.