O nás

MOTOBIKES s.r.o.

Jsme autorizovaný prodejce a servis motocyklů značek ROYAL ENFIELD, VOGE, SWM, SYM, KEEWAY.
Zároveň u nás můžete zakoupit dovezené motocykly i jiných značek.

Počátky rodinného podniku sahají do roku 1997, kdy jsme oficiálně začali podnikat v oboru servis a prodej motocyklů. Tehdy ještě v garáži rodinného domu, s nadšením z koníčka a vášně k motocyklům. V roce 2006 jsme se již nevešli do garáže, a proto jsme si pronajali skladové prostory. Od roku 2007, kdy jsme spojením dvou fyzických osob založili s.r.o., podnikáme jako MOTOBIKES s.r.o.. Jsme rodinnou firmou, kde dvěma jednateli a majiteli společnosti jsou bratři Petr a Pavel Trskovi.

foto 1

V roce 2008 jsme zakoupili zajímavý a rozlehlý pozemek pro výstavbu vlastních prodejních, servisních a skladovacích prostor. V roce 2009 jsme otevřeli novou moderní provozovnu na stávající adrese, která je svým umístěním snadno dostupná pro zákazníky z velké části republiky (Praha 100 km, Brno 100 km, Hradec Králové, Kolín 30 km, Pardubice 10km). Tuto provozovnu jsme v roce 2011 rozšířili o další sklad a servisní zázemí z důvodu navýšení objemu servisovaných a prodávaných motocyklů.

Servis motocyklů

Velké množství našich zákazníků také využívá naše servisní zázemí, kde se snažíme držet toho nejlepšího vybavení, abychom zvládli věnovat péči většině produkčních značek. Vybavení servisu neustále rozšiřujeme. Aktuální počet stojanů 4, ultrazvuk, diagnostika (TEXA), pneuservis na moto…

foto 2

Vzhledem k tomu, že se snažíme dělat radost větší skupině milovníků motocyklů, chceme se neustále rozvíjet a dál budovat dobré jméno firmy MOTOBIKES s.r.o.

Nebojíme se žádné nové výzvy a příležitosti, kdy naše hobby a láska, která nás může také živit, dělá radost dalším.

V areálu je 30 parkovacích míst pro naše zákazníky. V letošním roce bude uskutečněna přístavba showroomu o dalších 190 m2. Tato část bude samostatně věnována prezentaci nových motocyklů.

Spolupracujeme s partnery